Новини

Слава Героям - Захисникам!

В умовах воєнного стану ми пам'ятаємо та підтримуємо ЗСУ!  Напередодні Нового року нашій ліцейній родині вдалося передати подарунки, смаколики, листи та малюнки Захисникам Україні -  спеціальному окремому батальйону "BERLINGO" Збройних Сил України, що сьогодні боронять нашу землю в Бахмуті. Для цих мужніх чоловіків, які з перших днів війни стали на захист Батьківщини, саме наш Ліцей був домівкою певний час.

Детальніше...

День Ліцею

22 грудня традиційно учні та педагогічний колектив відсвяткували День народження Ліцею та перегорнули 118-ту сторінку в славному літописі освітнього закладу.

Нові учні та новопризначені вчителі відвідали Музей історії Ліцею.

У цей день до лав ліцеїстів було урочисто прийнято учнів 5-х класів, які презентували свої класні колективи.

Детальніше...

Вітаємо!

 Вітаємо переможців та учасників міських, районних конкурсів та ігор!

Детальніше...

Вшановуємо пам’ять загиблих. День пам’яті жертв голодоморів

Остання субота листопада – День пам’яті жертв голодоморів. Учителі та ліцеїсти вшанували пам’ять загиблих від Голодомору 1932- 1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Голодомор - страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них. У цей день класними керівниками були проведені години спілкування «Вогонь скорботи в серці навіки», «Страшні роки голодомору 32-33-х р.р.», «Незгасаюча біль народу». Ліцеїсти долучилися до Всеукраїнської акції – «Запали свічку пам’яті». Запалимо свічку у душі! Запалимо свічку у вікні…

Ми пам’ятаємо!Ліцей Інформаційних Технологій №79