Новини

Вступ до Ліцею

 УВАГА!

 Ліцей працює в очному та дистанційному форматах!

 Ліцей приймає учнів до 1-11 класів на всі форми навчання

 (очну, дистанційну, індивідуальну)

 

ДИСТАНЦІЙНІ КЛАСИ (ВСТУП)

 

 Телефон для довідок:

+380442874586, +380442876750

(реєстрація (очна форма))

Міжнародний день Землі

22 квітня відзначається Міжнародний день Землі - день, коли людство зосереджує увагу на гострих проблемах навколишнього середовища та вживає заходів для їх вирішення.

Детальніше...

Інтелектуально-розважальна гра Quiz

10 квітня команда Ліцею у складі здобувачів освіти 7-А класу (керівник – С. Луценко) взяла участь у грі «Quiz» з теми «Ігри». Питання, оголошені ведучим, стосувалися спортивних та комп’юторних ігор. Дітям така тематика завдань дуже сподобалася, але виявилася не такою й простою.

Детальніше...

Міжнародний день поезії (21 березня)

До святкування Міжнародного дня поезії у бібліотеці Ліцею була організована виставка книжок майстрів поетичного слова. Учні могли ознайомитись з матеріалами виставки та отримати цікаву інформацію коли і ким було започатковано це свято.

Детальніше...

Інтелектуальна вікторина «Відун»

20 березня команда «ЛІТаври» у складі здобувачів освіти 9-А класу (керівник – І. Таланов) взяли участь у інтелектуальній вікторині «Відун» в рамках проведення районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учні змагались у старшій віковій категорії з командами із 12 шкіл Печерського району. Питання вікторини були текстові і графічні на тему «Українське козацтво», учні намагалися швидко та правильно відповісти на поставлені питання (35-40 с. відводилося для відповіді на одне питання).

Детальніше...Ліцей Інформаційних Технологій №79