ICPO III

З 11 по 16 листопада 2008 року Міністерство освіти Туркменістану проводило ІІІ Міжнародну олімпіаду з комп’ютерних технологій. Олімпіада відбувалася в м. Ашгабат у Міжнародному Туркмено-Турецькому Університеті. Участь в олімпіаді брали представники 37 країн: України, США, Саудівської Аравії, Туреччини, Австрії, Індії, Пакистану, Албанії, Англії, Німеччини, Австралії, Індонезії, Румунії, Філіппін, В’єтнаму, Польщі, Південної Африки та багатьох інших. Україну на Міжнародній олімпіаді представляв учень 10-А класу Ліцею інформаційних технологій №79 Дмитро Ковальчук (учитель – Ломаковська Г.В.). Дмитро захищав проект „Children. Health. Drugs” на секції Digital content. Створений ним Web-сайт був високо оцінений міжнародним журі олімпіади та отримав бронзову нагороду.
Директор Ліцею інформаційних технологій Ломаковська Г.В., крім участі у Міжнародній олімпіаді з комп’ютерних технологій, виступила з доповіддю на Міжнародній конференції „Високі технології в розвитку освітньої системи та сучасні тенденції в методології викладання”. Тема доповіді: „Застосування інноваційних інформаційних технологій, методів і технічних засобів у процесі навчання в загальноосвітніх закладах”.
Отриманий під час проведення ІІІ Міжнародної олімпіади та Міжнародної конференції досвід, ознайомлення з найсучаснішими методами та методиками викладання, стратегіями модернізації системи освіти в різних країнах світу сприятиме підвищенню якості освіти та науково-методичного і професійного рівня вчителів.Ліцей Інформаційних Технологій №79