Inepo-Eurasia '09

1-5 квітня 2009 року в м. Баку (Азербайджан) відбулася IІІ Міжнародна проектна олімпіада з біотехнологій «Inepo-Eurasia». В олімпіаді брали участь представники 33 країн з 4 континентів і було представлено понад 120 проектів.
Україна була представлена спільним проектом двох київських шкіл: Міжнародної школи «Меридіан» Маслій Наталія, керівник - Кючюк Саваш і Ліцею інформаційних технологій №79 Снісаревська Олександра, керівник - Ломаковська Анна Віталіївна).

Робота «Дослідження впливу коралової води на ріст і розвиток рослин» була визнана актуальною у зв’язку із суттєвім погіршенням стану водного середовища у світі загалом, і в Україні зокрема. У роботі досліджуються методи покращення якості води та вплив очищеної та забрудненої води на живі організмі на прикладі рослин.
Міжнародне журі високо оцінило даний проект та присудило йому третє місце. Снісаревська Олександра та Маслій Наталія були нагороджені бронзовими медалями і дипломами.
Представниці України гідно виступили на Міжнародній олімпіаді, показавши всьому світові свої знання, уміння й навички, захистивши честь нашої країни, своїх шкіл на вчителів.


 Ліцей Інформаційних Технологій №79